MERHABA ZİYARETÇİ HOŞ GELDİNİZ

Teslimat Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişleriniz, onay alındıktan sonra 1 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerimiz Olan YURTİÇİ KARGO ve PTT KARGO tarafından size teslim edilecektir.

Yurtiçi Kargo ile siparişler 1 ila 4 gün içerisinde teslim olur (Köy , Belde , Kasaba ve Merkez dışı mahalleler 1 Haftayı Geçebilir)

Ptt Kargo ile siparişleriniz 4 ila 6 gün içerisinde teslim olur (Köy , Belde , Kasaba ve Merkez dışı mahalleler 1 Haftayı Geçebilir)

Bu süreyi Kargo yoğunluğu ve il ilçe uzaklığı belirler, bizim şirket olarak kargoya müdahale etme hakkımız yoktur.

Kargo Firması Alıcıyı adreste bulamazsa Ürünü en yakın Kargo şubesine bırakır ve Ptt Kargo için 9 gün Yurtiçi Kargo için 3 gün bekleme süresi vardır. Bu durumda Ürünler Şubeden Alınmalıdır.  Bekleme süresinde alınmayan Kargolar geri iade edilir ve Firmamıza Geri Gelen Kargolar İmha Edilerek Tekrar Kargo Edilmez.

Adres Bilgisini doğru verdiğinizden emin olun. Yanlış veya hatalı Yazılan Adres bilgisinden müşteri sorumludur.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Bu site aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;